WelectGo

WelectGo ile Ücretsiz Biletler
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15.5 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Welect UG
WelectGo ile Sponsorlar sayesinde kısa reklamlar izleyerek ve adımları geçerek ücretsiz bilet kazanabilirsiniz.

WelectGo kullanıcıların reklam izleyerek kolay yoldan ücretsiz biletler almasını sağlıyor. Uygulamaya sponsor olan firmalar ile aranızda bir bağ oluşturuyor ve kullanıcılara ücretsiz bilet kullandırma imkanı sunuyor. 

Üç kolay adımda biletinizi alın.

  1. Bilet seçmek
  2. Sponsorları seçme
  3. Son olarak Reklam filmlerini izleyerek bileti almak

Üç adımda kullandığınız bu uygulama ile kolayca bilet alabilirsiniz. Bileti alabilmek için bir sponsor videosu izlemeniz yetmiyor, Sponsor seçim ekranından üç adet sponsor seçerek izleyeceğiniz reklamı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bunun sonucunda hem fırsatlardan haberiniz olmuş oluyor hemde ücretsiz biletiniz olmuş oluyor.

20 saniyelik videolar ile trene ve otobüse ücretsiz binme imkanı sunan WelectGO şimdilik sadece Düseldorf?ta hizmet veriyor. 20 Bin kişinin kullandığı uygulamayı 2 sponsor destekleyerek kullanıcılara 2.60 Euro luk destek oluyor. İzlenilen reklamlar sonucunda 90 dakika içerisinde kullanabileceğiniz biletleri size sunuyor. 

Sponsorlar için de kolaylık sağlayan uygulama kullanıcıların kaç defa reklamı izleyeceği ve raporlarını anonim veri olarak yararlanabiliyor.

Daha Fazla Göster
WelectGo indir
DİĞER SÜRÜMLER